Baza darmowych materiałów

Tutaj znajdziesz linki do darmowych materiałów. Co najmniej 2 razy w miesiącu będą się tutaj pojawiać nowe rzeczy, więc odwiedzaj tę stronę regularnie 🙂

I koniecznie polub mój profil na Facebooku, ponieważ publikuję tam grafiki z szalenie przydatnymi słówkami, nieziemsko zabawne historie z mojego życia, absolutnie niezbędne informacje o strukturach gramatycznych, a także wytykam Ci błędy i zadaję kluczowe pytania.

What does he look like?

 What does he like? What does he look like? What is he like? – wiesz czym się różni znaczenie tych pytań? Sprawdź!

Najczęstsze błędy w angielskim

Nowy planer w promocji!

Najczęstsze błędy w angielskim – wyeliminuj je raz na zawsze!

Fiszki do nauki phrasal verbs 

Pobierz 8 fiszek z phrasal verbs with „come”. Wydrukuj, wytnij fiszki i ucz się z przyjemnością!

tabela gramatyczna - język angielski

„Few years ago” czy „a few years ago”? „Little time” czy „a little time”? Pobierz materiał z piękną tabelką, wskazówkami i ćwiczeniem do zrobienia. Odpowiedzi do ćwiczenia też tam znajdziesz. Enjoy!

Darmowe materiały do angielskiego

„Influence” czy „influence on”?  Co to znaczy „under the influence of”? Przejrzyj ten materiał, zrób ćwiczenie i zapamiętaj już na zawsze.

wszystkie czasy angielskie

Pobierz tabelę z przykładami zdań oznajmujących, przeczących i pytań w każdzym z 16 czasów angielskich!

darmowy materiał z angielskiego

Pobierz materiał, w którym znajdziesz 8 synonimów do słowa „big”, wraz z tłumaczeniem i przykładami użycia. Dodatkowo zrobiłam dla Ciebie zestaw w Quizlecie – możesz łatwo poćwiczyć i zapamiętać te słówka. Enjoy!

angielski online

 Jak się uczyć słówek, żeby się ich nauczyć? Kilka wskazówek, co robić z nowymi słówkami, żeby pozostały w pamięci na długo. Zobacz też jak powinna wyglądać dobra fiszka.