O mnie

Metodyka nauczania języków obcych jest moją pasją. Tworzę scenariusze lekcji i ćwiczenia, które w naturalny sposób zwiększają skuteczność nauczania / uczenia się. Z łatwością również motywuję swoich uczniów do bardziej wytężonej pracy.

Skończyłam filologię angielską, ale jestem też absolwentką finansów i bankowości na SGH. Łącząc obie ścieżki edukacji oraz doświadczenie zawodowe w korporacjach i urzędach państwowych prowadzę kursy z języka biznesu i finansów. Pomagam rozwijać umiejętność wygłaszania prezentacji, prowadzenia oficjalnych rozmów oraz tak zwanych „small talków”, czyli codziennych konwersacji, bez których nie jesteśmy w stanie załatwić żadnej sprawy.

Prowadzę również małą, bardzo rzetelną i skoncentrowaną na poszczególnych projektach agencję tłumaczeń, która specjalizuje się w przekładzie tekstów specjalistycznych z zakresu szeroko pojętego biznesu (w tym prawa i finansów).

Zależy mi na tym, żeby moje usługi nie stały się produktem masowym – są one zawsze zindywidualizowane i charakteryzują się najwyższą jakością.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i zachęcam do współpracy.

 

Barbara Jasińska

Najczęstsze błędy w angielskim

Nowy planer w promocji!

Najczęstsze błędy w angielskim – wyeliminuj je raz na zawsze!
Naucz się mówić po angielsku