Reklama na stronie

Reklama na stronie

Reklama na stronie internetowej

Jeśli trafili Państwo na tę stronę, to zapewne są Państwo zainteresowani reklamą na mojej stronie internetowej.

Reklama w internecie na stronie Linguistic Atelier. Skuteczna prezentacja oferty w internecie, tysiące odbiorców miesięcznie.Najchętniej wynajmę przestrzeń reklamową podmiotom związanym z edukacją, rynkiem wydawniczym, turystyką, czy z moją małą ojczyzną, jaką jest od 4 lat Warszawa Rembertów. Jeśli reprezentują Państwo biznes, który pasuje do profilu mojej działalności, mogą Państwo liczyć na specjalne traktowanie. Możemy wtedy indywidualnie ustalić czas emisji, cenę i formę reklamy internetowej.

Cennik reklam na stronie internetowej

Cenę reklam zawsze ustalam indywidualnie, ale zazwyczaj nie wynosi ona więcej niż 50 gr za dzień emisji standardowego boksu 300px x 150px. Wszystkich zainteresowanych szczegółowym cennikiem i możliwymi typami reklam zapraszam do kontaktu przez e-mail. Akceptuję większość typów reklam, poza wyskakującymi okienkami typu pop-up.

Reklama kontekstowa

Jeśli Państwa produkt czy usługi spotkają się z moim uznaniem, mogę opisać je w artykule dedykowanym specjalnie do przedmiotu reklamy. Osoby znające się na pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach potwierdzą, że w ten sposób uzyskają Państwo naturalne, najbardziej wartościowe linki do Państwa strony internetowej. Prócz natychmiastowej, bezpośredniej reklamy wśród czytelników mojego bloga, wpłyną również Państwo pozytywnie na ocenę własnej strony internetowej, uzyskując naturalny link ze strony o PageRank 2. Te elementy wpływają na pozycję strony w wyszukiwarkach!

  • Joyce

    A magazine theme would make ur blog look nicer 🙂

Linguistic Atelier