Po co się uczyć języków – darmowa lekcja do pobrania

Po co się uczyć języków – darmowa lekcja do pobrania

Chcesz już wreszcie coś zrobić ze swoim angielskim. Czujesz, że nie tylko nie rozwijasz swoich umiejętności, ale właściwie to zapominasz, i codziennie wiesz i umiesz mniej niż wczoraj. Załamuje Cię to tym bardziej, że przecież zbliżają się wakacje i wyjeżdżasz za granicę. Trzeba będzie się odezwać. Trzeba się pouczyć, ale… nie chce Ci się. I jak w ogóle zacząć, i czasu jest mało… Jeśli masz już solidne podstawy języka angielskiego, to mam dla Ciebie pewne rozwiązanie. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Darmowa lekcja do pobrania w ppt

Pobierz lekcję tutaj. Obejrzysz film, zrobisz ćwiczenia, przygotujesz krótką wypowiedź, którą przedstawisz sam(a) sobie, albo…

Darmowa mini lekcja na Skype’ie

Jeśli chcesz, żeby ktoś zweryfikował to, co zrobiłeś/aś zapraszam na krótką 15-minutową lekcję na Skype’ie. To będzie spotkanie tylko dla Ciebie i całkowicie za darmo. Nie zwlekaj, pisz do mnie, bo mam tylko 10 miejsc.

Email: biuro@linguisticatelier.com

Kurs (przed)wakacyjny

Jeśli stwierdzisz, że to za mało, to możesz kontynuować lekcje ze mną. Proponuję krótki kurs składający się z trzech lekcji po 45 minut w cenie 180 zł. Lekcje są do wykorzystania w terminie 28.06 – 7.07, żeby zdążyć przed Twoim wakacyjnym wyjazdem. Oferuję czas poświęcony wyłącznie Tobie, dużo mówienia (Twojego), miłą atmosferę i piękną prezentację z materiałem do powtórki, którą otrzymasz po każdej lekcji.

Pisz na powyższy email i zarezerwuj miejsce na kursie, bo mój czas jest (niestety) ograniczony.

Comments are closed.

Linguistic Atelier