The Good Life – darmowa lekcja do pobrania, oparta na TEDx

The Good Life – darmowa lekcja do pobrania, oparta na TEDx

Zaczyna się październik. Dzieci już dawno w szkole i można się organizować z własną nauką. Cóż mogę powiedzieć – języki obce wymagają systematyczności, więc są pierwsze w kolejce. A że znajomość angielskiego to już obecnie jak umiejętność czytania i pisania, nauka tego języka jest po prostu oczywista. I uwierzcie mi, w dzisiejszych czasach nie wystarczy „komunikatywna znajomość”. Trzeba ten język opanować naprawdę dobrze. Mówić, pisać i to najlepiej bez błędów gramatycznych. Stąd moja październikowa oferta specjalna.

Darmowa lekcja

Dzisiejsza, jak zwykle świetna, darmowa lekcja oparta jest na bardzo popularnym wystąpieniu TEDx:  The Good Life Roberta Waldingera.

Nawet jeśli już ten film znasz, to czy jednak analizowałeś/łaś tę prezentację od strony językowej? Sprawdzałeś/łaś nowe słówka i wyrażenia? Zastanawiałeś/łaś się nad gramatyką?

Jeśli nie, to zajrzyj do poniższej darmowej lekcji. Znajdziesz w niej: pytania do filmu, tematy do omówienia, phrasal verbs z definicjami i ćwiczeniem, drugi okres warunkowy (the second conditional) i inne. Odpowiedzi do ćwiczeń również są w prezentacji.

Lekcję można pobrać u dołu strony.

Darmowe spotkanie online

W pakiecie z prezentacją oferuję 30 minut darmowej lekcji próbnej. Tylko dla pięciu osób, więc musisz działać szybko. Na lekcji możemy omówić Twoje odpowiedzi na pytania zawarte w prezentacji oraz Twoje problemy, cele i możliwe działania, jeśli chodzi o naukę angielskiego.

Tylko uwaga:

Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś, kto był u mnie na lekcji próbnej, nie wykupił u mnie potem więcej zajęć. Jeśli więc boisz się, że wpadniesz w zbyt wielki zachwyt nad skutecznością i miłą atmosferą tych lekcji i stracisz fortunę, to lepiej się nie umawiaj na próbne spotkanie :).

Pisz na: biuro@linguisticatelier.com

Odwiedź fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/LAenglishschool/

Zapraszam, bo po prostu lubię uczyć i robię to naprawdę dobrze.

TED Good Life Free Lesson
TED Good Life Free Lesson
TED_good_life_free_lesson.pdf
Version: 2
953.5 KiB
80 Downloads
Szczegóły
Comments are closed.

Linguistic Atelier