Artykuły-regulamin

Artykuły-regulamin

Na Forum Linguistic Atelier znajdziesz artykuły dotyczące nauki i nauczania języka angielskiego, tłumaczeń i samej pracy tłumacza. Jestem otwarta na współpracę z innymi anglistami i tłumaczami, którzy zechcą na tej stronie umieścić swoje artykuły i opinie o tej tematyce.

Wszystkich anglistów pragnę poinformować, iż publikacja w Internecie ma taki sam status, co publikacja ukazująca się drukiem, przez co spełnia wymogi Art.2b § 5, Dz. U.Nr.70, poz 825 stawiane nauczycielom w ich rozwoju zawodowym i kryteriach awansu.

Zanim zabierzesz głos na forum lub zamieścisz swój artykuł, powinieneś zapoznać się z paroma zasadami:

 1. Każdy post zamieszczony przez zarejestrowanych użytkowników podlega najpierw moderacji przez administratora strony.
 2. Każdy administrator strony może przydzielić zaufanym użytkownikom dodatkowe uprawnienia edytorskie.
 3. W przypadku podejrzenia plagiatu, administrator może przeprowadzić uproszczone postępowanie sprawdzające autorstwo treści zawartych w artykule.
 4. Każdy użytkownik, który dopuści się plagiatu lub kradzieży własności intelektualnej innej osoby, zostanie wykluczony z forum, a jego artykuły zostaną usunięte.
 5. Każda publikacja na forum Linguistic Atelier jest darmowa i dobrowolna, więc nikt nie ma prawa żądać za to jakichkolwiek opłat czy korzyści, zarówno ze strony autora jak i administratora.
 6. Na żądanie autora artykułu firma Linguistic Atelier – administrator serwisu, wystawia pisemne zaświadczenia o zamieszczeniu publikacji, wraz z wydrukiem artykułu. Zaświadczenie takie jest wysyłane pocztą na wskazany przez autora adres pocztowy.
 7. W przypadku prośby o pisemne potwierdzenie zamieszczenia artykułu na stronie, przedmiotowy artykuł przejdzie rozszerzone postępowanie sprawdzające pod kątem plagiatu.
 8. Wszyscy użytkownicy zobowiązują się do przestrzegania zasad dobrego obyczaju, co wiąże się m.in. z unikaniem określeń powszechnie uważanych za obraźliwe.
 9. Wszelki spam będzie skutkował zablokowaniem użytkownika.
 10. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wykluczenia i zablokowania użytkownika w przypadku łamania zasad forum.
 11. Wszyscy autorzy postów i komentarzy zgadzają się na wyświetlanie, kopiowanie i publikowanie ich zawartości w dowolnej formie, o ile zostanie zachowana informacja o autorze wykorzystywanego materiału.
 12. Każdy użytkownik wykorzystujący cudzą własność intelektualną winień jest zaznaczyć ten fakt w swojej wypowiedzi.

Skontaktuj się ze mną, jeśli uważasz, że powinnam dodać jakąś kategorię, ze względu na szczególną popularność jakiegoś tematu/zagadnienia.

Barbara Jasińska

 • soldier

  Czy może Pani zamieścić jakieś materiały do egzaminu wojskowego na poziomie 3?
  Czy takie w ogóle Pani posiada?
  Interesowałoby mnie coś więcej o pisaniu i czytaniu…

Linguistic Atelier